O firmie Oferta Katalog - rękawiczki - rękawiczki sportowe - odzież skórzana KontaktO FIRMIE


P.P.H.U. "LUAL" powstało w 1995r., ale nasze doświadczenia sięgają końca lat siedemdziesiątych. Specjalizujemy się w szyciu rękawiczek, szyjemy również na zamówienia odzież skórzaną. Jesteśmy jednym z większych producentów rękawiczek skórzanych w Polsce. Dzięki dużemu zaangażowaniu w produkcję i zastosowaniu najnowszych technologii, jak i stosowaniu tradycyjnego rozkroju i depesowaniu skór nasze rekawiczki i odzież są bardzo dobrej jakości.

Oferujemy w sprzedaży pełny asortyment rękawic skórzanych eleganckich wyjściowych dla pań i panów we wszystkich wymaganych rozmiarach wielkościowych i w pełnej gamie kolorystycznej, między innymi rękawiczki sportowe, do jazdy konnej, myśliwskie, motocyklowe, samochodowe, do szermierki, boksu, snowboardu itp. Szyliśmy rękawice specjalistyczne dla Policji, Wojska, Straży Pożarnej, jak również rękawice ochronne i robocze.

Jesteśmy producentami elastycznymi - w krótkim czasie możemy przestawić produkcję i opracować nowe wzornictwo. Współpracujemy ze znanymi firmami na rynku polskim, jak: Auchan Polska, E.Leclerc, Galaskór Nysa, Procoves Polska.

Szyjemy rękawiczki i odzież z materiałów powierzonych, tzw. szycie usługowe, posiadamy numer w kodzie kreskowym EAN 13.

Jesteśmy firmą dynamiczną, ukierunkowaną na rozwój, o dużych możliwościach produkcyjnych.

Zapraszamy do rozmów.© Copyright TDH lual.pl Szczepan Wozny All right reserved.PRZETARGI / ZAPYTANIA

Projekt dofinansowany ze srodkow EFRR w ramach RPO WD 2014-2020
Termomodernizacja budynku dawnej Remizy wraz z wymiana zrodla ciepla
na odnawialne zrodlo oraz adaptacja budynku na cele produkcyjno-uslugowo-biurowe.

Calkowita wartosc projektu: 857.167 PLN. Dofinansowanie z Uni Europejskiej: 377.755 PLN.